Середа, 24.04.2024, 16:49
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сенча для сенчан (неофіційний сайт)

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 243
Календар свят
Квітень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода у Сенчі
Сенча
Статистика

Ми незалежна нація,чи?????????? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Дозвілля » Спілкування » Ми незалежна нація,чи??????????
Ми незалежна нація,чи??????????
ИзяДата: Вівторок, 24.08.2010, 12:23 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні День Незалежності.Всих поздоровляю.Але це тільки мабудь одна назва та призначений день.Деж і в чому ,чи від кого ми незалежні?Багато питань виникає,щодо нашої незалежності.Одні кажуть залежні від Європи інші від Росії,треті від "Штатів".Та навіть наш президент здивовує майже щодня.Напередодні Дня Незалежності підписує указ про присвоєння звання національного Російскому музею wacko wacko wacko Це мабуть він "тіпа не догнав,що підписав".На сорочинському ярмарку виступав і заявив,що в Україні зібрано 17 млн.тон зерна і в держрезерв він закупив 2,5 млрд.тон з арифметикою також щось не догнав.Чи сміятись,чи плакати можна незкінченно,але незалежними стати перспективи немає з такою владою.
 
LanauДата: Субота, 28.08.2010, 21:57 | Повідомлення # 2
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
biggrin все тече, все міняється, буде новий президент і новий врожай.
 
ИзяДата: П`ятниця, 03.09.2010, 14:49 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Згідний.Але чи буде нація? cry
 
LanauДата: Вівторок, 07.09.2010, 12:08 | Повідомлення # 4
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Нація вже є :-) Як би не какали в уші нам з екранів та радіоприймачів, але нація є, вона існує, і прицьому вона пройшла випробування на "відмінно". Без крові, без жертв, без насилля показала себе. Інша справа що втрачено чистоту вибору і вкрай рідко керівник може пройти випробовування владою, і не триматись за своє крісло з усіх сил, і не думати про особисті матеріальні блага, а бути відкритим для впровадження простих, знайомих з дитинства цінностей, берегти природу, а не бездумно користувати, будучи самому успішним робити добро оточуючим, займатись благодійністю, розвивати основу всіх цивілізацій - духовність, культуру, освіту і медицину. Може для сьогоднішніх реалій це звучить дивно, і хтось скаже що яка духовність коли економіка не розвинута, але я я знаю що вузьколобі вузько і мислять, а широкі люди, всебічно розвинуті ті що не мають шор і не зациклені на матеріальному - можуть і будуть найкращими управлінцями.
 
ИзяДата: Вівторок, 07.09.2010, 19:25 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Згідний ЗМІ дає забагато чорноти,негативу.Кожний повинен сам зробити вибір,висновки.Але це дуже просте рішення щодо самопожертви.В даний час через тебе переступлять і забудуть.Немає поперше лідера якийби розбудив людей.Після помаранчевї революції мабуть не скоро люди повірять в високі гасла та ідеали,це ще тоді пробачте"прокакали".На даному етапі хібащо може зламати щось не мисляча нація,а критична маса людей(толпа),якщо вона за кимось піде.Також погоджуюсь щодо індивідуальних якостей кожної людини.Але наш менталітет ще нескоро зміниться,для цього пройде ще не одне покоління,а в позиції про матеріальні блага то непам"ятаю щоб це було масово хочаб в однієї нації чи країні(навіть Ватикан не ідеал в цьому плані).Це все суб"єктивна думка прошу до діалогу.
 
LanauДата: Середа, 08.09.2010, 18:43 | Повідомлення # 6
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні, я не говорю про самопожертву, "забути себе заради людей" це не правильно і в моєму розумінні не характеризує людину з кращого боку, а скоріше навпаки. Я говорю про гармонічну людину, яка реалізована як особистість, реалізована в сімї, в роботі, з друзями, має інтереси і має бажаннь ще й насуспільній ниві себе реалізувати, чи як додаткову занятість чи як основну роботу. Жити тільки роботою це витратити життя даремно.
А мені здається що менталітет якраз змінився :-) Ще не у всіх звісно, але люди вже інші.
Щодо матеріальних, благ, я хочу щоб мене зрозуміли, це не означає що людина зовсім відмовляється від них і вважає злом, ні, я вважаю що оскільки ми живемо в матеріальному світі, матеріальне повинно бути і важливе. Але не основне, не те заради чого ми жевемо. Не можна жити заради того щоб назбирати грошей на телевізор, а потім на ще більший телевізор бо хтось вже купив суперплазму, а в мне є тільки плазма :-) Я до того що людина вільна тоді, коли маючи вибір - можливість урвати, або вчинити по-совісті - вчинить по- совісті і в інтересах як своїх так і інших людей. Бо це важливіше - чиста совість і благо для кількох, ніж муки і якийсь матеріальний ресурс, який швидко скінчиться і захочеться ще, і ще. Це як алкоголізм душі :-) Людина, може непомітно для інших, опускаєтсья все нижче і нижче в особистому.
 
TigerДата: Понеділок, 13.09.2010, 12:00 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Lanau, я что-то подобное читал в журнале "Реальность и Фантастика", в разделе "Фантастика", разумеется biggrin
 
ИзяДата: Вівторок, 14.09.2010, 18:51 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я повторюсь возможно так будет когдато,но не в ближайшем будущем.:(
 
LanauДата: Четвер, 16.09.2010, 13:23 | Повідомлення # 9
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Tiger, Изя, biggrin А я люблю журнал "Популярная механика" там де зконцентрована інфо про пік, наукових розробок та ідей.:-)"Реальность и фатнастика" вже вчорашній день :-) В світі вже є нестандартні компанії, для прикладу з всесвітньо відомих - "Vіrgin" з Річардом Бренсоном начолі. Якщо хтось зміг, то ми точно зможемо , Сенча може і буде жити краще :-) Ви дивились фільм "Секрет"?
 
ИзяДата: П`ятниця, 17.09.2010, 14:16 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Vіrgin" з Річардом Бренсоном в нете ничего не нашол,кинь ссылку,очень интересно узнать о компании.
 
LanauДата: П`ятниця, 17.09.2010, 16:24 | Повідомлення # 11
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
трохи знайшла
http://www.adme.ru/virgin....a-48082
http://gallery.korrespondent.net/world/435
 
ИзяДата: П`ятниця, 17.09.2010, 19:23 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибо,очень интересно,похоже на сказку.Но помоему мы с Tiger не технический прогресс имели ввиду,а сознание, менталитет человека,если вернуться к началу этого диалога.

Додано (17.09.2010, 19:20)
---------------------------------------------
Нам сначала надо посмотреть что на земле сделать,в космос еще рано,хотя...... http://gallery.korrespondent.net/world/435

Додано (17.09.2010, 19:23)
---------------------------------------------
Итак мы начинали о нации.

Повідомлення відредагував Изя - П`ятниця, 17.09.2010, 19:21
 
TigerДата: Понеділок, 20.09.2010, 16:41 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю я историю этого Брэнсона, мажору достался бизнесс, и он его приумножил, молодец что не растратил, но у него изначально был уже неплохой работающий бизнесс, и шо?
 
ИзяДата: Вівторок, 21.09.2010, 16:24 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Пообщался со знакомыми(США,Германия).Отзывы неочень.Основная заслуга его это множество розрекламированых этикеток.Основной капитал,который создал потенциал для его компаний заработали его предки.
 
LanauДата: П`ятниця, 22.10.2010, 16:47 | Повідомлення # 15
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Если у знакомых есть свой более успешный бизнес - это круто, но сначала попробуйте сами построить, а потом критикуйте))))

http://drevo.uaportal.com/object/992985
офис googe))) завидуем)))

 
Форум » Дозвілля » Спілкування » Ми незалежна нація,чи??????????
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: