Середа, 24.04.2024, 03:41
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сенча для сенчан (неофіційний сайт)

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 243
Календар свят
Квітень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода у Сенчі
Сенча
Статистика

Генеалогия - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дозвілля » Генеалогія – довідайтесь про своє коріння » Генеалогия (пошук родичів, свого коріння)
Генеалогия
LanauДата: Понеділок, 23.05.2011, 06:42 | Повідомлення # 1
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
В цій темі пропоную ділитись досвідом з пошуку своїх родичів та предків. Ділитись корисною інформацією.

www.myheritage.com.ua - безкоштовний сайт, на якому можна створити своє генеалогічне дерево, і запросити родичів приєднатись.

Величезний форум, на якому є багато інформацію для початківців, як організувати пошук, та є чимало інформації по Полтавщині.
www.vgd.ru

 
LanauДата: Понеділок, 04.07.2011, 10:55 | Повідомлення # 2
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід пошуку.
Тема дослідження роду і родових звязків зараз стала актуально, різні першопричини спонукають нас це робити, але суть одна, свій рід ми повинні знати, повнні брати за приклад найкраще, любити таким як є, та прощати за найгірше. В кожного роду є світлі та темні гілки, це наша пам"ять, наші корені - наша основа, без якої нас би не було.
Доки ще живі наші мами, тата, дідусі та бабусі - не полінуйтеся записати хто коли де і при яких обставинах народився, якою був людиною, скільки раз одружувався, скільки було дітей (і відповідно коли де я як вони народились, ким стали, які в них сімї), і так в глиб віків, хто скільки памятає...
Як не дивно, зазвичай хоч рідні досить багато пам"ятають, завжди знайдеться не дуже близький родич, який знає про ваш рід більше ніж ви встигли дізнатись:-) В мене так було по моїй лінії та по ліні чоловіка, найбільше розповіли далекі родичі. В сімї зазвчй знаходяться люди, яким історія роду так само цікава як і вам, і вони вже "перелопатили" частину, з якою радо поділяться. Тому обовзково знайдіть контакті ваших троюрідних тьоть і дядь, якщо ще живі двоюрідні та троюрідні бабусі - притайте обовязково, вони хоч і старенькі, але свою молодість і дитинство пам"ятають добре.
Не забувайте, родичів, памятайте всих, згадуйте і дякуйте їм кожного дня, і живим і мертвим і ненародженим, і тим що пішли дітьми....
Вдалих пошуків :-)
 
Форум » Дозвілля » Генеалогія – довідайтесь про своє коріння » Генеалогия (пошук родичів, свого коріння)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: