Користувачів: 0
Головна » 2011 » Вересень » 25 » Футбол
09:50
Футбол
У суботу 24.09 відбувся футбольний матч Фк Лука(Лука-Свиридівка)-ФК СЕНЧА. Рахунок 1-3.
Переглядів: 668 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Ваня
0
24 вересня ФК «Сенча» їздив в гості до ФК «Лука-Свиридівка». Сам матч відбувся в с.Свиридівка й слід відзначити місцеве поле,яке майже ідеально рівне.
Матч розпочався досить вдало для нашої команди: вже першу свою атаку сенчани завершили голом. Після подачі з правого флангу місцевий воротар не втримав м’яч в руках і цим справно скористався Манчук Сергій. Це вже був десятий м’яч Сергія в цьогорічній першості. Після забитого м’яча ФК Сенча не зупинилася й далі продовжувала атакувати, лиш зрідка дозволяючи супернику перейти половину поля. Й в середині тайму Мицик Костя після чудової атаки забиває другий м’яч. До кінця першої половини наші хлопці мали ще безліч нагод, але з реалізацією того вечора було не все гаразд.
У другому таймі продовжувалась та сама історія: одні з усіх сил захищалися, інші марнували момент за моментом. Ближче до екватору тайму один з багатьох своїх моментів реалізував Сергій Манчук, тим самим оформивши дубль в цій зустрічі. Це був одинадцятий його м’яч. Рахунок став 3:0 на користь сенчан, тож рішення випустити майже всю молодь є цілком виправдане. До кінця зустрічі суперники обмінялися голами, щоправда м’яч у виконанні ФК Сенча не зарахували через доволі сумнівний авсайд. Слід відзначити, що молоді сенчани виглядали не гірше за своїх опонентів. Вони створили набагато більше моментів й взагалі не випускали хід гри з своїх рук.