Четвер, 25.04.2024, 04:10
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сенча для сенчан (неофіційний сайт)

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 243
Календар свят
Квітень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода у Сенчі
Сенча
Статистика

Екологічний стан в Сенчі, як вижити. - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Дозвілля » Здоров"я » Екологічний стан в Сенчі, як вижити. (екологічний стан в Сенчі, Сенча, екологія)
Екологічний стан в Сенчі, як вижити.
ИзяДата: Субота, 08.01.2011, 12:32 | Повідомлення # 16
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Чтобы ты недумал Tiger,что я занимаюсь одним плагиатом,покажу только малую часть моей общественной работы:
Голові Лохвицької районної
державної адміністрації
п. Заславцю А.П.
Голові Лохвицької районної ради
п.Кірієвській
депутата Лохвицької районної ради
Лисого Віктора Миколайовича

Реагуючи на лист від 04.01.2011року(на прохання громадян,що підписались під листом), в якому мешканці с.Сенчі звертаються до депутатів Сенчанської сільської ради,голови села п.Заліському М.А., голови Лохвицької РДА п.Заславцю А.П. в проханні проаналізувати та використати можливості в реалізації програми « Питна вода».
Не секрет, що територія,яка знаходиться в межах Сенчанської сільської ради є одною з самих забруднених районі і навіть в області. Останніми роками відмічено погіршення якості води основних джерел централізованого водопостачання, забрудненням підземних водоносних горизонтів органічними сполуками, фенолами, нітратами, нафтопродуктами, патогенними мікроорганізмами.На сьогодняшній день можна вже відкрито сказати,що питної води,яка відповідала б нормам в с.Сенча немає.
Прошу Вас особисто посприяти в реалізації програми «Питна вода».До свого звернення додаю свої обґрунтування необхідності розробки програми «Питна вода» на території с.Сенчі, мету та основні завдання програми,напрями та заходи виконання,очікувані результати.
В разі неможливості реалізації даної програми прошу Вас посприяти в обговоренні питання забезпечення питною водою жителів с.Сенчі на сесії районної ради в профільних комісіях для знаходження можливостей фінансування.

06.01.2011р. _______________________(Лисий В.М.)

Додано (08.01.2011, 12:32)
---------------------------------------------
Еще мои статьи читай в разделе "Каталог статей".Уже есть кое какие результаты.Больше надеюсь будет после сессии.Что можешь предложить Tiger?

 
LanauДата: Середа, 12.01.2011, 07:50 | Повідомлення # 17
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Супер, я дуже рада що зявивилась людина молода і енергійна, яка може і знає як робити і які є шляхи вирішення проблем. deal deal up up up up respect angel
 
ИзяДата: Середа, 12.01.2011, 22:00 | Повідомлення # 18
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні був у Петровича в гостях.Покладаю на нього великі надії.Прошу його допомогти як фахівця,щодо його згоди взяти під контроль та очолити виконання програми "Питна вода".Якщо вона почне діяти запропонуємо очолити громадську організацію,яка буде цим займатись.Цей проект передбачає оплату праці тим хто веде цей проект.
Завтра 13.01.11 сесія Сечанської с/р.Я переговорив з депутатами с/р ми знайшли спільні підходи у вирішенні багатьох питань,домовився щоб Володимира Петровича запросили на сесію для виступу та обговорення його кадидатури.Якщо домовимось і Петрович дасть згоду думаю,що в нас з ним вийде.Далі свої подання проштовхуватиму в райраді.Обговорювали з ним і інші плани,але про це пізніше.Стараюсь переконати депутатів,що сесія це не кілька годин просидіти "полудрьома".Разом виробляємо питання на обговорення прблем і працюємо,залучаємо до обговорення навіть тих хто прийде подрімати.
Фу щось мене понесло)))).Завтра надіюсь на позитивний результат.)))))
 
LanauДата: Четвер, 13.01.2011, 07:38 | Повідомлення # 19
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Супер, ви молодці, разом дійсно буде легше, тимпаче що в нього є тепер і час і натхнення на таку діяльність. biggrin
 
ИзяДата: Четвер, 13.01.2011, 17:53 | Повідомлення # 20
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший шаг зроблено.Знайшли однодумців серед депутатів.Перереговорив з головою райради.Проведемо переговори з головою села Заліським М.А.
Я впевнений він не відмовить і візме також під контроль спробу розпочати програму,запропоновану Володимиром Петровичем або іншу програму "Питна вода".На мою думку це буде символічно,що вчорашні опоненти на перегонах будуть разом працювати і досягати разом намічених цілей.


Повідомлення відредагував Изя - Четвер, 13.01.2011, 17:54
 
LanauДата: Четвер, 13.01.2011, 23:09 | Повідомлення # 21
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю щодо символічності, але якщо цілі одні то гуртом звичайно краще, і логічно працювати разом а не чубитись. Головне результат, чиста вода в кранах, а хто це зробить, по суті людям все одно, їх результат цікавить.
 
ИзяДата: Субота, 15.01.2011, 18:55 | Повідомлення # 22
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також тільки за це)))))))))
 
LanauДата: Вівторок, 01.02.2011, 22:21 | Повідомлення # 23
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
biggrin супер
 
TigerДата: П`ятниця, 18.02.2011, 09:57 | Повідомлення # 24
Підполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Изя, перееду в Сенчу, пропишусь и буду за тебя голосовать biggrin
За воду за квас, за нефть и за газ!!!
Изя я человек не публичный в силу определенных обстоятельств, так что на этом сайте ты не узнаешь о моих планах или действиях. Ну и о политике и выборных должностях ты тоже в курсе, я не фанат. Использую другие методы. Так шо твои иннициативы поддерживаю, а о моих не принято говорить вслух cool
 
ИзяДата: Субота, 19.02.2011, 16:55 | Повідомлення # 25
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тебя понимаю Tiger.Делай только хорошее,по возможности помоги другим и оценишь себя сам,оценят родные,оценятвсе вокруг и тогда о тебе заговорят вслух другие(это не поучения).Удачи тебе вовсем.
 
TigerДата: П`ятниця, 04.03.2011, 15:03 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Изя, ты меня пугаешь, последнее сообщение как прощальное biggrin

Додано (04.03.2011, 15:03)
---------------------------------------------
Таки прощальное cry

 
ИзяДата: Субота, 05.03.2011, 20:27 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Не пугайся
 
TigerДата: Вівторок, 15.03.2011, 14:55 | Повідомлення # 28
Підполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
как гора с плеч
 
LanauДата: Понеділок, 23.05.2011, 08:39 | Повідомлення # 29
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
В мене питання, хтось досліджував питну воду в лабораторії? Що кажуть?
 
TigerДата: П`ятниця, 24.06.2011, 16:18 | Повідомлення # 30
Підполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
А где мой боевой товарищ Изя?
 
Форум » Дозвілля » Здоров"я » Екологічний стан в Сенчі, як вижити. (екологічний стан в Сенчі, Сенча, екологія)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: