Четвер, 28.03.2024, 14:01
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сенча для сенчан (неофіційний сайт)

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 243
Календар свят
Березень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода у Сенчі
Сенча
Статистика

Безфосфатні пральні порошки - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дозвілля » Діти наші квіти » Безфосфатні пральні порошки (бесфосфатные стиральные порошки, эко-порошки)
Безфосфатні пральні порошки
LanauДата: Вівторок, 02.03.2010, 12:04 | Повідомлення # 1
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми батьки досить часто замислювались, чим прати дитячі речі, чим мити дитячий посуд, та й не тільки дитячий а й дорослий, як зменшити кількість "хімії" в побутовому житті, і ось по "сарафанному радіо" мені дісталась така інформація про безфосфатні пральні порошки http://www.stirke.net/stati/pro-bezfosfatnyie-poroshki.html,
а тут ссилка на інтернет магазин де їх можна замовити, мами задоволені якістю, я ще не спробувала, але хочу замовити - поділюсь враженнями, плюс доставка можлива по всій Україні поштою, ціни досить помірні.
http://sexygreen.com.ua/ru/goods?cat_id=78
ще можна замовити тут http://www.ecoblago.com.ua/price.html ціни на щось менші, на щось більші, ще тут http://www.budzdorov.kiev.ua/
 
LanauДата: Середа, 03.03.2010, 20:52 | Повідомлення # 2
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовила багато всього, вже спробувала засіб Ода для ванн і засіб Ода для миття посуду. Мене задовольнила якість. Піниться менше ніж звичайні хімічні засоби, але ми ж за піною не женемося :-), а ось щодо прального порошку прочитала що "К порошку обязательно нужно добавлять смягчительводы и усилитель порошка Дакотрон (минимум 30гр. на 2 кг белья). Вообщем есть ньюансы. "" Без Дакотрона белье НЕ выстирывается, не вводите людей в заблуждение . Добавлять его нужно минимум 30 гр. на стирку (больше 2 кг не стираю). Дакотрон - это не только отбеливатель, но еще и усилитель порошка, и всех остальных моющих средств для ванны, туалета, кухни"
Дакотрон я не замовила...( спробую без нього... подивимось.
 
LanauДата: П`ятниця, 02.04.2010, 18:05 | Повідомлення # 3
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну що ж, чуда не було :-) Якщо речі чисті, то все добре, а якщо брудні, як дитячі шкарпетки чи плями від соку на одягу -то в такому ж стані як і до прання. Ну і на Оду для миття посуду ( мила активно без рукавичок)в мене почалась алергія - на долонях рук сухі потріскані плями, з ранками як після хімічних опіків, ось такий досвід. Оду викинула, лікую руки....
 
RVДата: Субота, 17.04.2010, 17:08 | Повідомлення # 4
настоящий полковник!!!
Група: Друзья
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
До свадьбы заживет cool
 
TigerДата: Четвер, 27.05.2010, 06:29 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Тоже мне, придумали, экспериментировать. Нам без химии уже никуда. Организм требует фосфатов biggrin
 
LanauДата: Четвер, 17.06.2010, 16:31 | Повідомлення # 6
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
мій вже потребує, а ось для дочки не хочеться такого, вона коли виросте сама вирішить як їй жити з хімією чи без неї, а покищо я намагаюсь її тримати від неї якомога далі.
 
TigerДата: П`ятниця, 18.02.2011, 10:09 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
ну как эксперименты химические?
 
LanauДата: Неділя, 20.02.2011, 18:13 | Повідомлення # 8
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
більше не мала проблем:-)
користуюсь тепер чарівним засобом для миття духовок( і для замурзаних залізних каструль підходить) американським)))ну і того ж виробника рідина для миття посуду, дуже подобаеться як без зусиль можна відмити сильно забруднені поверхні. Запевняють що не шкодить))
 
TigerДата: П`ятниця, 04.03.2011, 14:55 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
ты шооооо biggrin Классненько! cool
 
Форум » Дозвілля » Діти наші квіти » Безфосфатні пральні порошки (бесфосфатные стиральные порошки, эко-порошки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: