Вівторок, 23.04.2024, 23:05
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сенча для сенчан (неофіційний сайт)

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 243
Календар свят
Квітень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода у Сенчі
Сенча
Статистика

Спілкуймось земляки - Сторінка 4 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Дозвілля » Спілкування » Спілкуймось земляки
Спілкуймось земляки
ИзяДата: Четвер, 10.03.2011, 18:30 | Повідомлення # 46
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Золотые года были.Беззаботная житуха.Главное всем всего хватало кроме вышесказаного мороженного в магазине "Холодок" в Лохвице..........
 
LanauДата: П`ятниця, 11.03.2011, 11:57 | Повідомлення # 47
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також пам"ятаю саме те Морозиво тільки на свята, і як з Травневого мітингу батьки бігли займати чергу, щоб його купити дітям. І ще цукерки "Рідна Полтавщина" полтавської кондитерської фабрики, в страшенно негарних, кольору "детской неожиданности", кробках, але такі смачні. І білий хліб з трьома горбиками, який бабусі називали "сайка".
І корівок на "вигоні", і те як ми бігали на ферму гладити теляток і годувати їх молоком з алюмїнієвої банки з чорною гумовою насадкою. biggrin
 
LanauДата: Неділя, 13.03.2011, 18:44 | Повідомлення # 48
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Для тих, хто має достатньо потужний інтернет, мульт " Моя жизнь", тошки сумно, трохи весело.
http://www.youtube.com/watch?v=Tm90UJHFWg4

До речі в нас є вегетаріанці?

 
TigerДата: Вівторок, 15.03.2011, 15:07 | Повідомлення # 49
Підполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Мороженное, мороженное - "Буратино", "Тархун" и конечно "Пепси-Кола".

А мультик грустный если чуть задуматься.

Я закоренелый мясоед, может к пенсии передумаю конечно.

 
LanauДата: П`ятниця, 25.03.2011, 18:39 | Повідомлення # 50
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Валентина, Щодо фото, хотіла трохи пояснити, там в розділі "Сенча сучасна" фото з назвою "Сінна" це по Сінній на перехресті трьох доріг, де в Сінну врізається вулиця що веде до вигона і до "каменки". По лівий стороні через декілька хат живуть Коломійці. Просто взимку складно впізнати. А фото "Сінна до центру", там же, тількі зворотня точка, відно колодязь, і двір Кузубів. Хазяїна двору чомусь ще всі кличуть Паляничкою :-) (мабуть це і є пустинка)
 
ВалентинаДата: Субота, 26.03.2011, 13:36 | Повідомлення # 51
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Lanau, спасибо! С объяснением более конкретная картина вырисовывается. А наш двор по этой же левой стороне по дороге на Дубину, через один дом от д. Вити Ручки. "Паляничку" - тоже помню. Но все-таки летом это более узнаваемо, наверное. Спасибо! (Еще один личный вопрос: я посылала Вам отрывок из сочинения моей дочери на Всероссийском конкурсе "История моей семьи", то место, в котором говорится о моих дедушке и бабушке, проживавших в Засулье. Там есть еще одно эксклюзивное фото - уверена , что его почти ни у кого нет из ныне живущих и изображенных на снимке... Может куда-то не туда отправила?..)
 
LanauДата: Субота, 26.03.2011, 16:32 | Повідомлення # 52
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не отримала нажаль, продублюйте будь-ласка на lanau@ukr.net , я з радістю розміщу на сайті.
 
LanauДата: Четвер, 07.04.2011, 17:21 | Повідомлення # 53
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Додала в каталог статей звіт про поїздку на початку квітня, і зараз викладу фото.
 
ВалентинаДата: Субота, 16.04.2011, 18:36 | Повідомлення # 54
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Как всегда, спасибо за фото! Колхозная столовая в Засулье - это по дороге к клубу справа? Тогда я помню, как она строилась. А может, это и не то... А интересно, животноводческие фермы в Засулье есть сейчас?
lanau, собрала самую красивую подборку из ваших фото Сулы, природы вокруг - лучший способ поднять настроение при любых условиях! Спасибо! Будем ждать новых весенних и летних пейзажей. Удачи!
 
LanauДата: Понеділок, 23.05.2011, 06:49 | Повідомлення # 55
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Валентина)
Колхозная столовая в Засулье - это по дороге к клубу справа? Тогда я помню, как она строилась. А может, это и не то... А интересно, животноводческие фермы в Засулье есть сейчас?

Валентино, вибачте, я була впевнена що відповіла Вам:-) а вийшло що ні. Так, то саме та колгоспна столова, яка праворуч, по дорозі до клубу Засульського. Ферма існує, фотографія з кіньми і мої улюблені молоковози зроблені саме біля неї biggrin Потужності ферми значно менші ніж за часів союзу, але і зараз все працює і молоковоз відвозить молочко на завод cool
І ще, забула передати, памяті вже немає, не дарма декрет дають :-) Вам привіт від подруги дитинства - Наді Артеменко, в нас могилки родичів "по-сусідству" на засульському кладовищі, ми бачились на поминальні дні, вона кожного року приїздить на могилу тата, обіцяла зареєструватись на форумі.
 
ВалентинаДата: Понеділок, 26.03.2012, 06:26 | Повідомлення # 56
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Всем доброе утро! Почти год не общалась... Как там родное Засулье поживает? Здоровья всем и Божьей благодати! lanau, а Вам успехов и удачи, спасибо за сайт!
 
LanauДата: Четвер, 14.06.2012, 10:20 | Повідомлення # 57
вище тільки небо ;-)
Група: Администраторы
Повідомлень: 185
Репутація: 0
Статус: Offline
biggrin Валентина, Спаисбо вам за то что приходите и за пожелания, сайт - это не моя заслуга, а наша общая, я очень благодарна всем кто присылает материалы и захдит.
 
AmourTierДата: Понеділок, 29.08.2016, 15:24 | Повідомлення # 58
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Всем привет, из Харькова smile где я и живу постоянно уже 13 лет, но на родине бываю регулярно.
 
Форум » Дозвілля » Спілкування » Спілкуймось земляки
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук: